Loading
Moje dokumenty SGB

Aktualności

Oferta pracy na stanowisku Doradcy Klienta

20 sierpnia 2020

Bank Spółdzielczy w Białogardzie
poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy: Karlino

GŁÓWNE ZADANIA:

  • aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych oraz realizacja określonych planów sprzedażowych
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami banku
  • kompletowanie dokumentacji kredytowej oraz procesowanie aplikacji kredytowych
  • przeprowadzanie analizy zdolności kredytowej klienta
  • monitorowanie i zarządzanie portfelem transakcji kredytowych

POSZUKUJEMY OSOBY:

  • pozytywnie nastawionej do pracy z klientem
  • posiadającej zdolności sprzedażowe i analityczne
  • umiejącej identyfikować potrzeby i oczekiwania klientów
  • z doświadczeniem w ocenie sytuacji finansowej klienta indywidualnego, MSP, mile widziana znajomość analizy kredytowej rolników
  • otwartej na pracę w zespole
  • posiadającej wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: finanse, ekonomia, bankowość)

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w ramach stałej umowy o pracę
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • wsparcie przełożonych, życzliwość współpracowników i przyjazną atmosferę
  • premię i świadczenia pozapłacowe

Osoby zainteresowane zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji i prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres mailowy:  centrala@bsbialogard.pl w terminie do dnia 20.09.2020r.

W tytule wiadomości prosimy wpisać „Doradca Klienta”.

W zgłoszeniach prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego procesu rekrutacji prowadzonej przez Bank Spółdzielczy w Białogardzie z siedzibą w Białogardzie przy ul. Kochanowskiego 6. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/am się z obowiązkiem informacyjnym  dla osób ubiegających się o pracę w Banku Spółdzielczym w Białogardzie na stronie www.bsbialogard.pl”.

Oferty nie zawierające zgody na przetwarzanie danych nie będą rozpatrywane.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Załącznik :

1.Obowiązek informacyjny dla kandydatów.