Loading
Moje dokumenty SGB

Moje dokumenty SGB Moje dokumenty SGB

Moje dokumenty SGB logowanie   Dokumenty publiczne

 

Drogi Kliencie,

uruchomiliśmy usługę Moje Dokumenty SGB. Od teraz będziesz otrzymywać informacje i dokumenty bankowe w wersji elektronicznej, co jest wygodne, bezpieczne i ekologiczne. Dzięki temu masz pewność, że dotrą do Ciebie na czas, bez dodatkowej wizyty na poczcie.

Moje Dokumenty SGB to:
Gwarancja niezmienności – zabezpieczenia technologiczne nie pozwalają bankowi na edycję treści dokumentu po umieszczeniu go w portalu Moje dokumenty SGB. Wszelkie zmiany wprowadzane są odrębnym dokumentem, tak jak w wersji papierowej.
Bycie na bieżąco – poinformujemy Cię o każdej zmianie w regulaminie czy taryfach SMS-em lub mailem, zgodnie z Twoim wyborem.
Pełen dostęp – przechowujesz informacje w bezpieczny sposób, z możliwym dostępem poprzez specjalny portal, gdzie sam założysz sobie konto.

Jak uzyskać dostęp do systemu?
Wejdź na stronę adres https://bsbialogard-mojedokumenty.sgb.pl i wybierz opcję „Pierwsze logowanie” – samodzielnie ustawisz login i hasło dostępowe.
Od teraz w dowolnym momencie będziesz mógł wrócić do otrzymanych wiadomości. O każdej nowej wiadomości od banku będziesz powiadamiany mailem, lub jeśli wolisz SMS-em (wybór należy do Ciebie).

Jakie dokumenty możesz otrzymywać elektronicznie?
Będziesz otrzymywał elektronicznie dokumenty dotyczące Twoich produktów bankowych, takie jak informacje o zmianach regulaminów i taryfy prowizji i opłat. Cały czas pracujemy nad rozszerzeniem tego katalogu o inne dokumenty.

Zachęcamy do korzystania z nowego rozwiązania!

 

Przewodnik dla klienta

 


Bank Spółdzielczy w Białogardzie
Bank Spółdzielczy w Białogardzie