Loading
Moje dokumenty SGB

Aplikacja SGB MOBILE Aplikacja SGB MOBILE

Aplikacja SGB MOBILE

14 października 2020

Bezpieczna, praktyczna i łatwa w obsłudze.

Dzięki niej masz wygodny dostęp do swoich finansów gdzie i kiedy tylko chcesz 🙂

Już nie odkładasz płatności na później – parę kliknięć i masz je z głowy, kontrolujesz swoje karty, zarządzasz subskrypcjami czy zmieniasz limity.

Poznaj wszystkie funkcje #SGBMobile!

SPRAWDŹ CO POTRAFI NOWA APLIKACJA SGB MOBILE!

Pobierz aplikację SGB Mobile

W zależności od tego, z jakiego smartfona korzystasz, wybierz odpowiedni sklep i pobierz aplikację:

Jeśli korzystasz z systemu iOS pobierz aplikację w sklepie App Store.

Jeśli używasz systemu Android pobierz aplikację w sklepie Google Play.

Z SGB Mobile:

  • masz dostęp do rachunku kiedy chcesz

  

W aplikacji sprawdzisz stan konta (dla Twoich rachunków osobistych, oszczędnościowych, walutowych oraz wszystkich kart), historię wydatków i wpływów oraz szczegółowe informacje o koncie.

  • realizujesz przelewy w dowolnym momencie


Łatwo i bezpiecznie zrealizujesz przelew – za pomocą smartfona lub tabletu. Nie odkładaj płatności na później – parę kliknięć i masz je z głowy.

 

  • korzystasz z portfeli cyfrowych i BLIKA

W SGB Mobile szybko aktywujesz usługę BLIK oraz dodasz swoją kartę do portfela cyfrowego Google Pay lub Apple Pay. Płać mobilnie tak jak Ci najwygodniej. W aplikacji masz kontrolę nad swoimi kartami, możesz je zablokować w portfelach cyfrowych na wszystkich urządzeniach mobilnych. To bezpieczeństwo i wygoda w jednym.

  • zarządzasz subskrypcjami


W jednym miejscu sprawdzisz, w jakich sklepach internetowych zarejestrowana jest Twoja karta płatnicza SGB oraz zablokujesz pobieranie z niej środków przez sklep internetowy. To również śledzenie do jakich abonamentów subskrypcyjnych dodałeś kartę oraz możliwość zablokowania w prosty sposób kolejnej płatności.

 

  • zmieniasz limity

Dzienne limity transakcji są dodatkowym zabezpieczeniem Twoich pieniędzy, jednak zdarzają się jednorazowe większe zakupy. Teraz możesz w łatwy i bezpieczny sposób zwiększyć lub zmniejszyć limit za pomocą aplikacji – już nie musisz iść do banku!

 

Przewodnik po SGB Mobile

Pobierz przewodnik po SGB Mobile

Krok po kroku sprawdzisz wszystkie funkcjonalności aplikacji,       dowiesz się jak aktywować aplikację i jak się do niej zalogować.

Ważne informacje


Bank Spółdzielczy w Białogardzie
Bank Spółdzielczy w Białogardzie