Loading
Moje dokumenty SGB

O banku O banku

Bank Spółdzielczy w Białogardzie obecny na rynku od 79 lat jest godnym zaufania partnerem. Nasze atuty to – wyłącznie polski kapitał, rozbudowana sieć 10 placówek i 9 bankomatów w regionie, oferta nowoczesnych produktów, usług bankowych oraz ubezpieczeniowych.

Bank wraz z grupą 200 banków spółdzielczych oraz SGB-Bankiem S.A. w Poznaniu tworzy Spółdzielczą Grupę Bankową.

Zgodnie z hasłem „Bank Spółdzielczy zawsze po drodze” staramy się być zawsze blisko naszych Klientów w pełni gotowi zaoferować obsługę finansową na najwyższym poziomie. Pamiętając o tym, że potrzeby Klientów wyznaczają standardy obsługi, Bank Spółdzielczy w Białogardzie wzbogaca swoją ofertę o produkty i usługi, które w pełni sprostają Państwa oczekiwaniom. Oferujemy dostęp do naszych usług także za pośrednictwem Internetu wykorzystując przejrzysty i funkcjonalny system bankowości internetowej „INTERNET BANKING”.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych nasz Bank może zaoferować Państwu produkty depozytowo – kredytowe na europejskim poziomie. Poza interesującymi liniami kredytowymi oferujemy szeroką gamę rachunków bankowych, lokat terminowych oraz kart płatniczych i kredytowych m.in. VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard. Oferujemy również Państwu dostęp do naszych usług także za pośrednictwem bankowości elektronicznej, w tym Internetu, SMS – Bankingu i bankomatów.

Podstawowym celem działalności naszego Banku jest zapewnienie kompleksowej obsługi finansowej firmom działającym na terenie miast i wsi, przedsiębiorstwom sektora rolno – spożywczego i rolnikom oraz klientom indywidualnym. Zaangażowani jesteśmy również
w proces wspierania rozwoju gospodarczego środowisk lokalnych.

Dokładamy wszelkich starań, aby proponować produkty i usługi po coraz niższych kosztach. Staramy się, aby każdy Klient, który choć raz skorzystał z proponowanych przez nas usług pozostał z nami na zawsze. To nasza dewiza.

Potwierdzeniem dynamicznego rozwoju Banku Spółdzielczego w Białogardzie są dobre wyniki ekonomiczne. Bank zatrudnia obecnie 59 pracowników, których kwalifikacje i doświadczenie są jednym z elementów sukcesu.


Bank Spółdzielczy w Białogardzie
Bank Spółdzielczy w Białogardzie