Aktualności

Oferta pracy na stanowisku Doradca Klienta

29 marca 2019

Bank Spółdzielczy w Białogardzie
poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy: Kołobrzeg, Dygowo

GŁÓWNE ZADANIA:

  • sprzedaż produktów bankowych oraz realizacja określonych planów sprzedażowych
  • bieżąca obsługa klientów w zakresie realizacji usług bankowych
  • kształtowanie długotrwałych relacji z klientami
  • budowanie pozytywnego wizerunku Banku

POSZUKUJEMY OSOBY:

  • z doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze produktów bankowych
  • posiadającej zdolności sprzedażowe i analityczne
  • umiejącej identyfikować potrzeby i oczekiwania klientów
  •  posiadającej wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: finanse, ekonomia,  bankowość)
  • otwartej na pracę w zespole
  • pozytywnie nastawionej do pracy z klientem
  • biegłej w obsłudze programów MS Office

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w ramach stałej umowy o pracę
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • wsparcie przełożonych, życzliwość współpracowników i przyjazną atmosferę
  • premie i świadczenia pozapłacowe

Osoby zainteresowane zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji i prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres mailowy:  centrala@bsbialogard.pl w terminie do dnia 30.04.2019r.

W tytule wiadomości prosimy wpisać „Doradca Klienta”.

W zgłoszeniach prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Bank Spółdzielczy w Białogardzie z siedzibą w Białogardzie przy ul. Kochanowskiego 6 zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/am się z obowiązkiem informacyjnym  dla osób ubiegających się o pracę w Banku Spółdzielczym w Białogardzie na stronie www.bsbialogard.pl”.

Oferty nie zawierające zgody na przetwarzanie danych nie będą rozpatrywane.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Obowiązek informacyjny dla osób ubiegających się o pracę w Banku Spółdzielczym w Białogardzie.