Loading
Moje dokumenty SGB

Aktualności

Wyzwanie sportowe SGB

20 kwietnia 2022

Szanowni Państwo,

30 kwietnia zaczynamy IV edycję Wyzwania Sportowego SGB – w tym roku mamy niespodziankę dla sympatyków Państwa Banków Spółdzielczych!

W tym roku organizujemy 2 Wyzwania Sportowe:

  • dla pracowników – IV edycja
  • dla wszystkich sympatyków SGB – I edycja

 

 

Co to oznacza? Że udział w tym drugim może wziąć każdy, kto jest albo zamierza zostać klientem, ale też ten, kto kibicuje bankowi spółdzielczemu w swojej okolicy. To mogą być również rodziny i bliscy pracowników banków, którzy w tym samym czasie będą rywalizować w IV edycji Wyzwania Sportowego SGB dla pracowników.

Oba wyzwania realizujemy w tym samym czasie, oba na podobnych zasadach:

  • sympatycy SGB też muszą pobrać aplikację Activy ze sklepu Google Play lub App Store
  • wkrótce podamy Państwu specjalne kody, które udostępnimy wszystkim chętnym, żeby mogli zgłosić się w Activy do konkursu WYZWANIE SPORTOWE SGB – SYMPATYCY SGB
  • planujemy rywalizację indywidualną i drużynową,
  • w drużynowej zasada jest prosta – im więcej kilometrów pokonają sympatycy zapisani do danego banku, tym lepszy będzie wynik banku. Najlepszy wynik oznacza zwycięstwo i nagrodę finansową do przeznaczenia na sprzęt sportowy dla wybranej fundacji/organizacji/szkoły

W tym samym czasie pracownicy Grupy SGB i zaprzyjaźnionych instytucji będą rywalizować w IV edycji Wyzwania Sportowego SGB. Znów będziemy liczyć każdy pokonany kilometr, każdy rodzaj zaangażowania i zainteresowania. Znów, tak jak wcześniej, przyświecać nam będzie szczytny cel charytatywny, a przy okazji – wzmocnienie sił fizycznych i psychicznych uczestników akcji.

Więcej informacji wkrótce!

 Zapraszamy do udziału !!!

Powrót

Bank Spółdzielczy w Białogardzie
Bank Spółdzielczy w Białogardzie