Loading
Moje dokumenty SGB

Aktualności

Webinarium pt: „Bezpieczeństwo Twoich danych w sieci i ochrona przed wyłudzeniami”

18 czerwca 2020

Zapraszamy na bezpłatne webinarium na temat bezpieczeństwa w sieci – 22 czerwca br. Webinarium pt. „Bezpieczeństwo Twoich danych w sieci i ochrona przed wyłudzeniami” odbędzie się w ramach „Czerwca z bankiem spółdzielczym”. Organizatorem wydarzenia jest Krajowy Związek Banków Spółdzielczych we współpracy z Biurem Informacji Kredytowej.

Webinarium odbędzie się w dniu 22 czerwca 2020 r. w godz. 12:00-13:30, w formule wirtualnej (on-line) i będzie miało charakter interaktywny, z możliwością zadawania pytań i prowadzenia dyskusji z prowadzącym.

Podczas webinarium omówione zostaną następujące zagadnienia:

  • Bezpieczeństwo w sieci
  • Przykłady zagrożeń w sieci
  • Jak chronić swoje dane?
  • Ostrzeżenia o próbach wyłudzeń 
  • Jak aktywować ochronę?
  • Jakie są dodatkowe sposoby ochrony danych?

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 19 czerwca br.

Zapisy odbywają się wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Warunki techniczne i tryb udostępnienia będzie przekazany uczestnikom po zapisaniu się.

WAŻNE! Prawidłowe zgłoszenie na szkolenie jest równoznaczne z otrzymaniem automatycznego maila zwrotnego na adres mailowy podany w formularzu zgłoszeniowym. 

REJESTRACJA

https://www.kzbs.pl/Bezplatne-webinarium-BIK-i-KZBS-Bezpieczenstwo-Twoich-danych-w-sieci-i-ochrona-przed-wyludzeniami.html

W pole dane do faktury oraz członek KZBS proszę wstawić nazwę banku/nazwę firmy – udział jest darmowy, nie będziemy wystawiać faktur.

 

 

 

 

 

 

 

Powrót

Bank Spółdzielczy w Białogardzie
Bank Spółdzielczy w Białogardzie