Loading
Moje dokumenty SGB

Aktualności

Partnerstwo w biznesie – cykl bezpłatnych warsztatów.

5 października 2022

Partnerstwo w Biznesie to cykl bezpłatnych warsztatów, które przygotowaliśmy wraz z Polską Fundacją Przedsiębiorczości dla klientów biznesowych naszego Zrzeszenia – mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz pracowników Banków Spółdzielczych. Dzięki tej inicjatywie wpieramy klientów Banków Spółdzielczych SGB i SGB-Banku SA w zdobywaniu kompetencji i praktycznej wiedzy, działamy zgodnie z naszą strategią, jesteśmy solidnym partnerem finansowym, który wspiera społeczności lokalne w realizacji ich celów, marzeń i ambicji.

Zapraszamy na kolejną edycję szkoleń. Nasi klienci otrzymają nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną wiedzę od ekspertów i specjalistów, którzy są również przedsiębiorcami.

Terminy, tematy i linki do zapisów do nadchodzących szkoleń w ramach cyklu Partnerstwo w Biznesie (tytuł każdego ze szkoleń kieruje do strony rejestracyjnej):

Jak klienci mogą wziąć udział w szkoleniu?

By wziąć udział w szkoleniu wystarczy zarejestrować się na stronie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Tam są już dostępne zapisy na szkolenia. Linki do poszczególnych szkoleń udostępniliśmy wyżej.

Powrót

Bank Spółdzielczy w Białogardzie
Bank Spółdzielczy w Białogardzie