Loading
Moje dokumenty SGB

Aktualności

Konto młodzieżowe

30 września 2020

ROR Młodzieżowy

 

Konto osobiste dostępne dla osób w wieku od 18 do 30 lat.

Konto MŁODZIEŻOWE to rozwiązanie dla osób pełnoletnich, które nie ukończyły 30 lat, poszukujących nowoczesnego konta z darmową kartą dającą możliwość dokonywania wypłat ze wszystkich bankomatów SGB oraz BPS S.A. i zrzeszonych banków spółdzielczych w Polsce bez prowizji.

Z kontem związane są nowoczesne i wygodne rozwiązania, które pomogą zadbać o finanse i zaoszczędzić czas. Dzięki niemu możesz między innymi gromadzić swoje oszczędności, wypłacać gotówkę w bankomatach, dokonywać płatności kartą oraz przelewów przez Internet. Ważną zaletą tego rachunku jest fakt, że aby z niego korzystać nie musisz być uczniem, studentem ani absolwentem. Jedynym kryterium jego prowadzenia jest Twój wiek.

Korzyści z otwarcia i posiadania konta ROR Młodzieżowy:

  • Darmowe otwarcie konta
  • Rachunek ROR Młodzieżowy umożliwia Posiadaczowi oraz osobom wskazanym przez Posiadacza otrzymanie międzynarodowych kart płatniczych do realizacji transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
  • Możliwość stałego kontrolowania środków na rachunku oraz przeprowadzania rozliczeń bezgotówkowych dzięki usłudze INTERNET BANKING i SMS Banking.
  • Dostęp do aplikacji SGB Mobile.
  • Dostęp do płatności mobilnych za pomocą (Blik, Google Pay, Apple Pay,  Garmin Pay, Fitbit Pay).
  • Możliwość zlecenia Oddziałowi prowadzącemu ROR dokonywanie cyklicznych przelewów z ROR w formie zlecenia stałego. Termin płatności, jej wysokość oraz częstotliwość ustala Posiadacz.
  • Pomnażanie zgromadzonych środków ponieważ rachunek oprocentowany jest według zmiennej stopy procentowej.
  • Osoby posiadające konto w naszym banku korzystają z preferencyjnych warunków w zakresie udzielania kredytów mieszkaniowych i gotówkowych.
  • W przypadku otrzymywania na konto stałych miesięcznych wpływów na konto można uzyskać kredyt odnawialny w wysokości 6-krotności średnich miesięcznych wpływów.

 

Jak założyć konto?:

Aby stać się posiadaczem konta ROR Młodzieżowy wystarczy odwiedzić najbliższą placówkę Banku i przedstawić ważny dokument stwierdzający tożsamość. Resztą niezbędnych formalności zajmą się nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy przygotują odpowiednie dokumenty które wystarczy podpisać.

 

Jeżeli masz pytania do oferty skontaktuj się z nami. W zakładce kontakt znajdziesz numer telefonu do najbliższego oddziału. Możesz również wysłać nam wiadomość używając formularza kontaktowego. Nasz pracownik odpisze na twoje pytanie.

 

Powrót

Bank Spółdzielczy w Białogardzie
Bank Spółdzielczy w Białogardzie