Loading
Moje dokumenty SGB

Unia europejska Unia europejska

Punkt Doradztwa Unijnego

Przystąpienie Polski do Unii Europejskiej niesie nowe wyzwania dla całego naszego kraju m.in. związane z wykorzystaniem środków unijnych, które będziemy mogli pozyskać

Spółdzielcza Grupa Bankowa, którą tworzą Banki Spółdzielcze oraz Gospodarczy Bank Wielkopolski S.A., pragnie wspomóc Państwa w procesie pozyskiwania tych środków oferując profesjonalne usługi doradcze, które dostępne są w Punktach Doradztwa Unijnego.

W Punkcie Doradztwa Unijnego SGB uzyskacie Państwo informacje o rodzajach dostępnych środków oraz sposobie ich pozyskania w ramach:

  1. dopłat bezpośrednich
  2. środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich
  3. środków strukturalnych dla rolników, rybaków, przedsiębiorstw oraz samorządów oferowanych w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych

Punkt Doradztwa Unijnego SGB oferuje:

  • pomoc w wypełnianiu wniosków o wpis do ewidencji producentów rolnych oraz o dopłaty bezpośrednie
  • doradztwo w zakresie możliwości skorzystania z konkretnego funduszu unijnego wraz z przekazaniem kompletu dokumentów i podaniem danych adresowych Agencji Płatniczej czyli co można uzyskać, jak, gdzie i kiedy
  • sprawdzenie merytoryczne wniosku o środki pomocowe

Infolinia 0 801 315 703

Jakie oferujemy kredyty? Jak wypełnić wniosek? Gdzie go złożyć? Kto może liczyć na pomoc? Na te i inne pytania udzielą Państwu odpowiedzi specjaliści SGB pod numerem infolinii 0 801 315 703.

Dzwoniąc na infolinię 0 801 315 703 każdy może uzyskać informacje na temat pozyskiwania środków unijnych. Pod numer infolinii powinni zatelefonować przede wszystkim: rolnicy, przedsiębiorcy, rybacy i przedstawiciele władz samorządowych. Każdy uzyska wyczerpujące informacje, w jaki sposób starać się o środki z unijnego budżetu.

Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 18.00. Opłata za rozmowę – koszt 1 impulsu połączenia lokalnego TP S.A.

Informacje dostępne są również na stronie SGB.


Bank Spółdzielczy w Białogardzie
Bank Spółdzielczy w Białogardzie