Aktualności

Oferta pracy Kierownik Placówki

10 maja 2019

Bank Spółdzielczy w Białogardzie
poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

KIEROWNIK PLACÓWKI

Miejsce pracy: Kołobrzeg

GŁÓWNE ZADANIA:

POSZUKUJEMY OSOBY:

  • z doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze produktów bankowych
  • posiadającej zdolności sprzedażowe i analityczne
  • umiejącej identyfikować potrzeby i oczekiwania klientów
  •  posiadającej wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: finanse, ekonomia,  bankowość, zarządzanie)
  • posiadającej umiejętności i doświadczenie w zarządzaniu pracą i motywowaniu podległych pracowników
  • otwartej na pracę w zespole
  • zorganizowanej, rzetelnej, potrafiącej ustalać priorytety i organizować pracę własną i podwładnych
  • posiadającej wysoko rozwinięta umiejętności komunikacji i budowania dobrych relacji (współpraca z wieloma osobami na różnych szczeblach w organizacji)
  • potrafiącej budować i podtrzymywać trwałe relacje z klientami
  • zorientowanej na realizację zadań, osiąganie wyników, znajdowanie rozwiązań
  • biegłej w obsłudze programów MS Office

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w ramach stałej umowy o pracę
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • wsparcie przełożonych, życzliwość współpracowników i przyjazną atmosferę
  • premie i świadczenia pozapłacowe

Osoby zainteresowane zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji i prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres mailowy:  centrala@bsbialogard.pl w terminie do dnia 31.05.2019r.

W tytule wiadomości prosimy wpisać „Kierownik Placówki”.

W zgłoszeniach prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Bank Spółdzielczy w Białogardzie z siedzibą w Białogardzie przy ul. Kochanowskiego 6 zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/am się z obowiązkiem informacyjnym  dla osób ubiegających się o pracę w Banku Spółdzielczym w Białogardzie na stronie www.bsbialogard.pl”.

Oferty nie zawierające zgody na przetwarzanie danych nie będą rozpatrywane.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.